پلاگین های آماده پلتفرم ثانی
با دیگر ویژگی های پلتفرم آموزشی ثانی بیشتر آشنا شوید ...

پلاگین های آماده پلتفرم آموزشی ثانی چیست ؟

مدارس در ابتدا می توانند پلتفرم آموزشی ثانی را خریداری کرده و از امکاناتی همچون کلاس آنلاین ، آزمون آنلاین ، تکالیف ، ارسال پیام گروهی و فردی ، برنامه هفتگی و … برخوردار می باشد . اما علاوه بر این امکانات ، گروه آموزشی ثانی با توجه به آنکه نیاز های مدارس متفاوت می باشد ، پلاگین هایی را طراحی کرده است که مدارس با توجه به نیاز های خود می توانند این پلاگین ها را خریداری کرده و به اپلیکیشن خود اضافه کنند.

لیست پلاگین های آماده پلتفرم آموزشی ثانی

در اینجا درباره پلاگین های آماده پلتفرم آموزشی ثانی به صورت مفصل صحبت کرده ایم .

مدارس می توانند علاوه بر 3 پنل معلم ، دانش آموز و مدیریت ، پنل والدین را به نرم افزار خود اضافه کنند . این پنل مناسب برای والدین بوده و پدر مادر ها می توانند از این طریق روند تحصیلی و گزارش کاری فرزندان خود را مشاهده نمایند .

دانش آموزان از طریق این پلاگین می توانند یا توجه به وضعیت تکالیف و آزمون های خود ، در هر زمان کارنامه خود را به صورت هوشمند دریافت کنند و یا خود را بادیگر دانش آموزان و دیگر کلاس ها مقایسه کنند. لازم به ذکر می باشد تمام امکانت این پلاگین در دسترس مدیران نیز قرار می گیرد

این پلاگین مخصوص مدیران بوده و از این طریق می توانندفرم های رضایت نامه ها ، هزینه کتاب ها ، هزینه اردو ها و… را برای دانش آموزان و والدین ارسال کنند . این فرم ها به درگاه و به حساب بانکی مدرسه  وصل می شوند

هماطور که گفتیم ؛ معلم ها و دانش آموزان می توانند با یکدیگر در ارتباط باشند . این پلاگین این امکان را به مدیران می دهد تا پیام های رد و بدل شده را زیر نظر داشته باشند .

این پلاگین از پلتفرم آموزشی ثانی این امکان را به مدارس می دهد تا بتوانند برای خود یک دامنه و یک صفحه شخصی با نام خود داشته باشند . و این ویژگی را در دسترس عموم قرار دهند .

این پلاگین مخصوص دانش آموزان بوده و هر دانش آموز می تواند نکات درسی خود را به صورت فلش کارت و جعبه لایتنر در گوشی موبایل خود مطالعه نماید

این پلاگین مخصوص معلمین  و مدیریت می باشد . هر یک از معلم ها می توانند به وسیله این پلاگین گزارش روزانه ای از کلاس ها ها دریافت کنند و یا آنها را با یکدیگر مقایسه کنند. همچنین مدیریت نیز به این امکانات دسترسی دارد .

این پلاگین مخصوص دانش آموزان بوده و می توانند به درس نامه  ها و نقشه راه کتب درسی خود ، دسترسی داشته باشند .

این پلاگین مخصوص مدارسی می باشد که قصد خریداین نرم افزار را به صورت جامع و با حق انحصاری می خواهند .

این پلاگین بر اساس سیستم گیمیفیکیشن طراحی شده است و معلمین و مدیریت می توانند از این طریق با توجه به روند تحصیلی و کارنامه دانش آموزان ، امتیازی را به صورت هوشمند اختصاص دهند .

این پلاگین آخرین اتفاقات را از کوچکترین تا بزرگترین آن را در اختیار پنل مدیریت قرار می دهد .

مدارس می توانند به وسیله این پلاگین حساب خود را شارژ کنند و از این طریق پلاگین های خود را خریداری نمایند . همچنین این پلاگین برای دانش آموزان و معلم ها فعال بوده و می توانند سوالات کتاب های آموزشی را خریداری کنند .

مدیران ،معلمین و دانش آموزان به گروهی از قوی ترین سوالات درسی و کتب درسی دسترسی خواهد داشت و با خرید این سوالات می توانند از هرکدام از آن ها استفاده کنند.

معلمین و مدیریت می تواند از این طریق برنامه آموزشی را به دانش آموزان انتقال دهند. همچنین دانش آموزان می توانند برنامه کاری و مطالعاتی خود را برای معلمین ارسال کنند .

هر مدرسه ای که پلتفرم آموزشی ثانی را از ما خریداری نماید . ما این پلاگین را در اختیارشان به صورت رایگان قرار می دهیم . فعالیت این پلاگین بدین صورت است که گروه تبلیغات و برند سازی ثانی بر روی نام مدرسه کارکرده و تبلیغات می کنند .

نحوه سفارش پلاگین های آماده

لازم به یادآوری می باشد که برای دسترسی به پلاگین های آماده لازم است مدارس در گام اول اپلیکیشن آموزشی ثانی را خریداری کنند و در گام بعدی مدارس با مراجعه به ” پنل مدیریت > پلاگین های آماده ” می توانند هر یک از این پلاگین ها  را سفارش داده و خریداری کنند . اگر اپلیکیشن را خریداری کرده اید برای سفارش پلاگین ها وارد شوید . در غیر این صورت برای سفارش نرم افزار بر روی “سفارش اپلیکیشن ” کلیک کنید .