درباره ما
با تیم توسعه دهندگان و پشتیبانی پلتفرم جامع آموزشی ثانی آشنا شوید ...
اینجا کلیک کنید

ثانی کیست ؟

ابونصر محمد بن محمد طرخانی ملقب به فارابی که با معلم ثانی اورا می شناسند . فارابی در انواع علوم بی‌همتا بود. چنان‌که دربارهٔ هر علمی از علوم زمان خویش کتاب نوشت و از کتاب‌های وی معلوم می‌شود که در علوم زبان و ریاضیات و کیمیا و هیئت و علوم نظامی و موُسیقی و طبیعیات و الهیات و علوم مدنی و فقه و منطق دارای مهارت بسیار بوده‌است. در سنت فلسفه اسلامی، فارابی را بعد از ارسطو که ملقب به «معلم اول» بود، معلم ثانی لقب داده‌اند. ما به پاس این استاد شیعه ، نام نرم افزار خود را ثانی قراردادیم .

ثانی چگونه پدید آمد؟

اپلیکیشن آموزش ثانی ، یکی از محصولات شرکت توسعه و فناوری امین پردازش ، نشأت گرفته از موضوع نو و جذاب mobile learning یا در اصطلاح فارسی یادگیری سیار می‌باشد. یادگیری سیار یعنی آموزش از طریق نرم‌افزارهای موبایلی که یادگیرنده بتواند بدون محدودیت زمانی و مکانی در دوره‌ها شرکت کند، تکالیف خود را ارائه دهد و در آزمون‌های زمان‌دار شرکت کند. این دانش که مدت‌هاست در کشورهای توسعه‌یافته در حال اجرا می‌باشد، چند سالی است که به ایران راه یافته و توجه بسیاری از مدیران و معلمان را معطوف خود کرده است.

ثانی ، حاصل تحقیقات آکادمیک و میدانی

اپلیکیشن ثانی حاصل پژوهش‌های میدانی متعددی است که خروجی آن چاپ مقالات بین‌المللی در نشریات خارجی و چاپ کتابی تحت عنوان “پیاده‌سازی یادگیری سیار” بوده است. این نرم‌افزار به صورت کاملاً علمی و به منظور اخذ بازخورد در میان دانش‌آموزان، دانشجویان و پرسنل سازمانی تست و بررسی شده است و آن چیزی که در اختیار مدارس قرار می‌گیرد یک پکیج کامل و منحصر به فرد از یک نرم‌افزار آموزشی است.

24 با تیمی قدرتمند در کنار شما هستیم

تیم فنی پلتفرم جامع آموزشی ثانی

پلفترم جامع آموزشی ثانی ، توسط خبره ترین تیم های برنامه نویسی شرکت توسعه و فناوری امین پردازش طراحی شده است . این تیم به وسیله بروزترین تکنولوژی های روز دنیا این پلتفرم را طراحی کرده است . شما می توانید برای آشنایی بیشتر با تیم فنی ، همین حالا با ما تماس بگیرید .

تیم مدیریت پلتفرم جامع آموزشی ثانی

پلفترم جامع آموزشی ثانی ، دارای مدیران حرفه ای  می باشد . این تیم شامل فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر در کشور می باشد . این تیم شامل مدیر فنی ، مدیر بازاریابی ، مدیر روابط عمومی بوده و در راس آن های مدیرعامل شرکت توسعه و فناوری امین پردازش می باشد .

تیم پشتیبانی پلتفرم جامع آموزشی ثانی

پلفترم جامع آموزشی ثانی ، دارای دو تیم پشتیبانی فنی و پشتیبانی انسانی می باشد . این دو تیم به صورت 24 ساعته پاسخگوی نیازی های فنی و غیر فنی شما عزیران می باشد . شما می توانید برای ارتباط با تیم پشتیبانی از سه روش تلفنی ، چت آنلاین وشبکه های اجتماعی استفاده نمایید .

ما چه خدماتی ارائه می دهیم ؟

پلتفرم آموزشی ثانی یک نرم افزار جامع آموزشی در قالب وب اپلیکیشن می باشد . این نرم افزار بر روی تمام دیوایس ها قابل اجراء می باشد . از امکانات این نرم افزار می توان به برگزاری کلاس آنلاین ، برگزاری آزمون آنلاین ، مدیرت محتوا ، ارتباط میان معلم و دانش آموز  ،برنامه هفتگی برای دانش آموزان ، گزارش گیری و 20 تا آپشن دیگه که هر مدرسه می تواند با توجه به نیاز های خود فعال نماید . همچنین مدارس می توانند نیاز های آموزشی خود را به ما سفارش داده و تیم فنی پس از بررسی های لازم ، بر روی نرم  افزار پیاده سازی می نمایند . لازم به ذکر می باشد .  پلتفرم آموزشی ثانی برای هر مدرسه به صورت جداگانه شخصی سازی شده و با دامنه و لوگوی مدرسه ثبت می شود .

سبد خرید