خدمات مدارس در یک نگاه ...

شما می توانید خلاصه ای از خدمات مدارس را مشاهده نمایید . برای مشاهده همه امکانات به صفحه " ویژگی های سفارشی " مراجعه نمایید.

کلاس آنلاین

برگزاری کلاس های آنلاین با بهترین تعرفه در پلتفرم ثانی در سرور های قدرتمند

آزمون آنلاین

برگزاری آزمون طرح شده توسط معلم و برگزاری آزمون از منبع سوالات

بارگذاری تکالیف

امکان بارگذاری تکالیف در زمان معین و امکان پاسخ دهی از سمت دانش آموز

ارسال پیام فردی

امکان ارتباط فردی میان معلم و دانش آموز با نظارت مدیریت بر روی پیام ها

ارسال اطلاعیه

امکان ارسال پیام گروهی توسط معلم و مدیریت ، برای همکاران و دانش آموزان

گزارش گیری

امکان ارسال گزارشات روند تحصیلی دوره ای ، برای دانش آموزان و مدیریت

بانک سوالات

امکان استفاده از بانک سوالات برای آزمون ها و تکالیف توسط معلمین

ساعت مطالعاتی

امکان ثبت برنامه مطالعاتی توسط مشاور و امکان ثبت ساعات دانش آموز

ثانی، مدرسه دوم تو در فضای مجازی

پلتفرم آموزشی ثانی با  رویکرد ایجاد آموزشی آسان برای مدارس در فضای مجازی ایجاد شده است . با توجه به آن که در حال حاضر ، سیستم های زیادی برای آموزش مجازی ایجاد شده اند . اما پلتفرم ثانی این گونه نیست . این پلتفرم یک نرم افزار کاملا بومی سازی شده می باشد که مدارس می توانند علاوه بر امکانات این پلتفرم ، نیاز های آموزشی خود را مطرح کرده و سفارش دهند . هر مدرسه دارای ساختاری جداگانه در سرور ها می باشد . این بدان معناست که هر مدرسه یک پلتفرم کاملاه شخصی سازی شده دارد . پلتفرم ثانی با رویکرد جذب دانش آموزان به آموزش مجازی ایجاد شده است .

خدمات مدارس
خدمات مدارس ثانی

پلتفرم آموزشی ثانی ، LMS نیست ...

پلتفرم آموزشی ثانی بر مبنای علم موبایل لرنینگ می باشد  .

learning management system  که به اختصار به  LMS معروف شده سیستمی است که در زمینه مدیریت یادگیری در دنیا رایج است اما برای استفاده در ایران نیاز به بومی‎سازی و فارسی‎سازی آن وجود داشت و ما سعی کردیم با تکیه بر توانایی مدیران پلتفرم ثانی را طراحی کنیم. اطلاعات و پژوهش‎های دانشگاهی از یک سمت و مشاوره و نیازسنجی از مدیران و معلم‏ها کمک کرد تا به طراحی الگوریتم‎های خوبی برای راه اندازی ثانی برسیم و صفر تا صد کدنویسی این برنامه را هم خودمان انجام دادیم. در حال حاضر ثانی در قالب یک وب اپلیکیشن ارائه می‎شود و قابلیت استفاده در مرورگرها و روی هر گوشی تلفن همراه را به راحتی دارد.

شخصی سازی نرم افزار توسط مدیریت

هر مدرسه علاوه بر خرید پلتفرم آموزشی ثانی و ویژگی های اضافه آن می تواند با توجه به نیاز های خود ، پلاگین های جدیدی را به تیم توسعه پلتفرم آموزشی ثانی ، سفارش دهند . تیم برنامه نویسی و مدیریت اپلیکیشن پس از بررسی های لازم ، ویژگی مورد نظر را طراحی و برون سپاری می نماید . اما این ویژگی تنها مخصوص مدرسه سفارش دهنده می باشد . همچنین امکان خریدپلتفرم به صورت وایت لیبل برای مدارس وجود دارد . شما می توانید با ورود به صفحه ” ویژگی های سفارشی ” نرم افزار مورد نظر خود را سفارش دهید .

همه ویژگی های پلتفرم آموزشی ثانی

شما می توانید علاوه بر خدمات مدارس که در سه پنل قابل مشاهده است . ویژگی های سفارشی که به اپلیکیشن اضافه می شود را مشاهده نمایید .

چگونه سفارش دهیم ؟

اگر شما قصد سفارش این پلتفرم و ویژگی های آن را دارید ، همین حالا می توانید با کلیک بر رروی دکمه زیر ، وارد صفحه مورد نظر شده و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید . همچنین برای اطلاع بیشتر از نحوه خرید و سفارش این محصول ، می توانید همین حالا به با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با گروه پشتیبانی پلتفرم آموزشی ثانی ارتباط برقرار کنید .